Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Druga liga Crne Gore 17/18

  • Kalendar i rezultati
  • Tabela
  • Lista strijelaca
Nedjelja, 13.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30Mladost Lješkopolje 1970Berane1Gradski stadion
17:30IbarIgalo1Gradski stadion
17:30LovćenMornar1Stadion Obilića poljana
17:30JezeroCetinje1Gradski stadion
17:30Otrant-OlympicBokelj1Stadion Velika plaža
17:30ČelikJedinstvo1Stadion Željezare
Nedjelja, 20.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00BeraneJedinstvo2Stadion Bandžovo brdo
17:00BokeljČelik2Stadion pod Vrmcem
17:00CetinjeOtrant-Olympic2Stadion Obilića poljana
17:00MornarJezero2SRC Topolica
17:00IgaloLovćen2Stadion Solila
17:00Mladost Lješkopolje 1970Ibar2Trening kamp FSCG
Nedjelja, 27.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00IbarBerane3Stadion Bandžovo brdo
17:00LovćenMladost Lješkopolje 19703Stadion Obilića poljana
17:00JezeroIgalo3Gradski stadion
17:00Otrant-OlympicMornar3Stadion Velika plaža
17:00ČelikCetinje3Stadion Željezare
17:00JedinstvoBokelj3Gradski stadion
Srijeda, 30.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00CetinjeJedinstvo4Stadion Obilića poljana
17:00MornarČelik4SRC Topolica
17:00IgaloOtrant-Olympic4Stadion Solila
17:00Mladost Lješkopolje 1970Jezero4Trening kamp OFK Titograd
17:00IbarLovćen4Stadion Bandžovo brdo
Četvrtak, 31.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00BeraneBokelj4Gradski stadion
Nedjelja, 03.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00LovćenBerane5Stadion Obilića poljana
16:00JezeroIbar5Gradski stadion
16:00Otrant-OlympicMladost Lješkopolje 19705Stadion Velika plaža
16:00ČelikIgalo5Stadion Željezare
16:00JedinstvoMornar5Gradski stadion
16:00BokeljCetinje5Stadion pod Vrmcem
Subota, 09.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00BeraneCetinje6Stadion Bandžovo brdo
Nedjelja, 10.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00MornarBokelj6SRC Topolica
16:00IgaloJedinstvo6Stadion Solila
16:00Mladost Lješkopolje 1970Čelik6Stadion Trešnjica
16:00IbarOtrant-Olympic6Stadion Bandžovo brdo
16:00LovćenJezero6Stadion Obilića poljana
Nedjelja, 17.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30JezeroBerane7Gradski stadion
15:30Otrant-OlympicLovćen7Stadion Velika plaža
15:30ČelikIbar7Stadion Željezare
15:30JedinstvoMladost Lješkopolje 19707Gradski stadion
15:30CetinjeMornar7Stadion Obilića poljana
Utorak, 19.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30BokeljIgalo7Stadion pod Vrmcem
Subota, 23.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00BeraneMornar8Stadion Bandžovo brdo
Nedjelja, 24.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00IgaloCetinje8Stadion Solila
15:00Mladost Lješkopolje 1970Bokelj8Stadion Trešnjica
15:00IbarJedinstvo8Stadion Bandžovo brdo
15:00LovćenČelik8Stadion Obilića poljana
15:00JezeroOtrant-Olympic8Gradski stadion
Subota, 30.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00ČelikJezero9Stadion Željezare
Nedjelja, 01.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00Otrant-OlympicBerane9Stadion Velika plaža
15:00JedinstvoLovćen9Gradski stadion
15:00BokeljIbar9Stadion pod Vrmcem
15:00CetinjeMladost Lješkopolje 19709Stadion Obilića poljana
15:00MornarIgalo9SRC Topolica
Nedjelja, 08.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30Mladost Lješkopolje 1970Mornar10Stadion FK Kom
14:30LovćenBokelj10Stadion Obilića poljana
14:30JezeroJedinstvo10Gradski stadion
14:30Otrant-OlympicČelik10Stadion Velika plaža
Srijeda, 11.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30BeraneIgalo10Gradski stadion
14:30IbarCetinje10Stadion Bandžovo brdo
Nedjelja, 15.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30ČelikBerane11Stadion Željezare
14:30JedinstvoOtrant-Olympic11Gradski stadion
14:30BokeljJezero11Stadion pod Vrmcem
14:30CetinjeLovćen11Stadion Obilića poljana
14:30MornarIbar11SRC Topolica
14:30IgaloMladost Lješkopolje 197011Stadion Solila
Nedjelja, 22.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30BeraneMladost Lješkopolje 197012Stadion Bandžovo brdo
13:30IgaloIbar12Stadion Solila
13:30MornarLovćen12SRC Topolica
13:30CetinjeJezero12Stadion Obilića poljana
13:30BokeljOtrant-Olympic12Stadion pod Vrmcem
13:30JedinstvoČelik12Gradski stadion
Nedjelja, 29.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30JedinstvoBerane13Gradski stadion
13:30ČelikBokelj13Stadion Željezare
13:30Otrant-OlympicCetinje13Stadion Velika plaža
13:30JezeroMornar13Gradski stadion
13:30LovćenIgalo13Stadion Obilića poljana
13:30IbarMladost Lješkopolje 197013Stadion Bandžovo brdo
Nedjelja, 05.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30BeraneIbar14Gradski stadion
13:30Mladost Lješkopolje 1970Lovćen14Stadion FK Kom
13:30IgaloJezero14Stadion Solila
13:30MornarOtrant-Olympic14SRC Topolica
13:30CetinjeČelik14Stadion Obilića poljana
13:30BokeljJedinstvo14Stadion pod Vrmcem
Nedjelja, 12.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00BokeljBerane15Stadion pod Vrmcem
13:00JedinstvoCetinje15Gradski stadion
13:00ČelikMornar15Stadion Željezare
13:00Otrant-OlympicIgalo15Stadion Velika plaža
13:00JezeroMladost Lješkopolje 197015Gradski stadion
13:00LovćenIbar15Trening kamp FSCG
Nedjelja, 19.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00BeraneLovćen16Gradski stadion
13:00IbarJezero16Stadion Bandžovo brdo
13:00Mladost Lješkopolje 1970Otrant-Olympic16Trening kamp FSCG
13:00IgaloČelik16Stadion Solila
13:00MornarJedinstvo16SRC Topolica
13:00CetinjeBokelj16Stadion pod Malim brdom
Subota, 25.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00JezeroLovćen17Gradski stadion
Nedjelja, 26.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00JedinstvoIgalo17Gradski stadion
13:00ČelikMladost Lješkopolje 197017Stadion Željezare
13:00Otrant-OlympicIbar17Stadion Velika plaža
Utorak, 28.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00CetinjeBerane17Tuško polje
13:00BokeljMornar17Stadion pod Vrmcem
Srijeda, 07.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30BeraneJezero18Gradski stadion
14:30IbarČelik18Stadion Bandžovo brdo
14:30Mladost Lješkopolje 1970Jedinstvo18Stadion Trešnjica
14:30IgaloBokelj18Stadion Solila
14:30MornarCetinje18SRC Topolica
Nedjelja, 11.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30MornarBerane19SRC Topolica
14:30BokeljMladost Lješkopolje 197019Stadion pod Vrmcem
14:30JedinstvoIbar19Gradski stadion
14:30ČelikLovćen19Stadion Željezare
14:30Otrant-OlympicJezero19Stadion Velika plaža
Srijeda, 14.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00BeraneOtrant-Olympic20Gradski stadion
15:00JezeroČelik20Gradski stadion
15:00LovćenJedinstvo20Stadion Željezare
15:00IbarBokelj20Stadion Bandžovo brdo
15:00Mladost Lješkopolje 1970Cetinje20Stadion braće Velašević
Četvrtak, 15.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00IgaloMornar20Stadion Solila
Nedjelja, 18.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00IgaloBerane21Stadion Solila
15:00MornarMladost Lješkopolje 197021SRC Topolica
15:00CetinjeIbar21Stadion Lugovi
15:00BokeljLovćen21Stadion pod Vrmcem
15:00JedinstvoJezero21Gradski stadion
15:00ČelikOtrant-Olympic21Stadion Željezare
Srijeda, 21.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00LovćenOtrant-Olympic18Stadion Trešnjica
15:00CetinjeIgalo19Stadion Lugovi
Srijeda, 28.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00BeraneČelik22Gradski stadion
15:00Otrant-OlympicJedinstvo22Stadion Velika plaža
15:00JezeroBokelj22Gradski stadion
15:00LovćenCetinje22Trening kamp FSCG
15:00IbarMornar22Stadion Bandžovo brdo
15:00Mladost Lješkopolje 1970Igalo22Stadion FK Kom
Nedjelja, 01.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30Otrant-OlympicČelik23Stadion Velika plaža
15:30JezeroBokelj23Gradski stadion
15:30JedinstvoLovćen23Gradski stadion
15:30IbarMladost Lješkopolje 197023Stadion Bandžovo brdo
15:30IgaloBerane23Stadion Solila
15:30CetinjeMornar23Stadion Lugovi
Srijeda, 04.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00ČelikCetinje24Stadion Željezare
15:30MornarIgalo24SRC Topolica
15:30BeraneIbar24Gradski stadion
15:30Mladost Lješkopolje 1970Jedinstvo24DG arena
15:30LovćenJezero24Trening kamp FSCG
15:30BokeljOtrant-Olympic24Stadion pod Vrmcem
Nedjelja, 08.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00BokeljČelik25Stadion pod Vrmcem
16:00Otrant-OlympicLovćen25Stadion Velika plaža
16:00JezeroMladost Lješkopolje 197025Gradski stadion
16:00JedinstvoBerane25Gradski stadion
16:00IbarMornar25Stadion Bandžovo brdo
16:00IgaloCetinje25Stadion Solila
Petak, 13.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00ČelikIgalo26Stadion Željezare
Subota, 14.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00CetinjeIbar26Stadion Lugovi
16:00MornarJedinstvo26SRC Topolica
16:00BeraneJezero26Gradski stadion
16:00Mladost Lješkopolje 1970Otrant-Olympic26DG arena
16:00LovćenBokelj26Trening kamp FSCG
Nedjelja, 22.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:30LovćenČelik27Trening kamp FSCG
16:30BokeljMladost Lješkopolje 197027Stadion pod Vrmcem
16:30Otrant-OlympicBerane27Stadion Velika plaža
16:30JezeroMornar27Gradski stadion
16:30JedinstvoCetinje27Gradski stadion
16:30IbarIgalo27Stadion Bandžovo brdo
Subota, 28.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:30IgaloJedinstvo28Stadion Solila
Nedjelja, 29.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:30ČelikIbar28Stadion Željezare
16:30CetinjeJezero28Stadion Lugovi
16:30MornarOtrant-Olympic28SRC Topolica
16:30BeraneBokelj28Gradski stadion
16:30Mladost Lješkopolje 1970Lovćen28DG arena
Nedjelja, 06.05.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00Mladost Lješkopolje 1970Čelik29DG arena
17:00LovćenBerane29Stadion Željezare
17:00BokeljMornar29Stadion pod Vrmcem
17:00Otrant-OlympicCetinje29Stadion Velika plaža
17:00JezeroIgalo29Gradski stadion
17:00JedinstvoIbar29Gradski stadion
Nedjelja, 13.05.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00ČelikJedinstvo30Stadion Željezare
17:00IbarJezero30Stadion Bandžovo brdo
17:00IgaloOtrant-Olympic30Stadion Solila
17:00CetinjeBokelj30Stadion Lugovi
17:00MornarLovćen30SRC Topolica
17:00BeraneMladost Lješkopolje 197030Gradski stadion
Srijeda, 16.05.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30BeraneČelik31Gradski stadion
17:30Mladost Lješkopolje 1970Mornar31DG arena
17:30LovćenCetinje31Trening kamp FSCG
17:30BokeljIgalo31Stadion pod Vrmcem
17:30Otrant-OlympicIbar31Stadion Velika plaža
17:30JezeroJedinstvo31Gradski stadion
Nedjelja, 20.05.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30ČelikJezero32Stadion Željezare
17:30JedinstvoOtrant-Olympic32Gradski stadion
17:30IbarBokelj32Stadion Bandžovo brdo
17:30IgaloLovćen32Stadion Solila
17:30CetinjeMladost Lješkopolje 197032Stadion Lugovi
17:30MornarBerane32SRC Topolica
Subota, 26.05.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30MornarČelik33SRC Topolica
17:30BeraneCetinje33Gradski stadion
17:30Mladost Lješkopolje 1970Igalo33DG arena
17:30LovćenIbar33Stadion braće Velašević
17:30BokeljJedinstvo33Stadion pod Vrmcem
17:30Otrant-OlympicJezero33Stadion Velika plaža
#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Mornar331911348113768
2.Mladost Lješkopolje 197033187859332661
3.Lovćen331710656312561
4.Bokelj331511749202956
5.Otrant-Olympic (-3)33159955322351
6.Berane331561257421551
7.Jedinstvo33144153439-546
8.Igalo33129123833545
9.Jezero33128133438-444
10.Ibar33119133136-542
11.Cetinje3333271379-6612
12.Čelik (-1)3323281494-808

23 gola

Matuoke Ngono Elie Martinier Florentini

14 golova

Pepić Dejan (), Divanović Mehmed (Otrant-Olympic)

12 golova

Džanović Denis, Jablan Ivan

11 golova

Asanović Ivan, Banda Denis, Mrdak Milivoje, Vujović Goran

10 golova

Bulatović Ivan, Kalačević Filip

8 golova

Bošković Srđan, Molabećirović Fatmir, Osmajlić Božo, Šćepanović Marko, Vulević Vuk

7 golova

Kopitović Bojan, Merdović Luka, Muhović Jasmin, Škrelja Kristijan, Vukmarković Nino (), Jovančov Dejan (Mornar)

6 golova

Nikolić Dragan, Stanisavić Siniša (), Pavićević Miloš (Igalo), Rudović Valentin (Otrant-Olympic)

5 golova

Đorđević Boban, Đukanović Marko, Ivanović Ivan, Pajović Lazar (), Simović Jovan (Igalo), Radenović Saša (Jezero)

4 gola

Hot Mirza, Leković Rajko, Marković Željko, Suzuki Keita, Tiodorović Luka (), Ajković Dražen, Karadžić Vladan (Jezero), Draganić Nikola (Lovćen)

3 gola

Čavor Petar, Divanović Zaim, Dulović Momčilo, Isljami Ernes, Kašćelan Predrag, Leverda Nemanja, Sasaki Yuto, Škrijelj Demir, Stevović Miloš, Tatalović Srđan (), Nišavić Zoran (Berane), Gordić Vladan (Jedinstvo), Jovićević Nikola, Redžepagić Edis (Jezero), Adžić Draško, Bujiša Božidar, Pejaković Miloš (Lovćen)

2 gola

Borozan Filip, Bubanja Vladan, Bulatović Nikola, Čelebić Nikola, Damjanović Vuk, Gazivoda Miloš, Globarević Nikola, Jovanović Anđelko, Kriještorac Eniks, Lončar Nikola, Pepić Rijad, Poček Igor, Raković Aleksandar, Strugar Marko, Šunjević Siniša, Takahashi Kazuki, Talović Danin, Tatar Vladan, Tmušić Nemanja, Vučićević Lazar, Vujović Matija (), Todorović Mirko, Zlatičanin Miroslav (Bokelj), Koprivica Mijodrag (Igalo), Idrizović Mirza, Poljak Alen (Jedinstvo), Đurović Marko, Vujović Filip (Lovćen)

1 gol

Abdović Sead, Babović Todor, Bakrač Andrija, Baošić Jovan, Bišević Ramazan, Dacić Sead, Divac Nikola, Gardašević Sava, Grbić Miloš, Gugić Nikola, Ilić Miladin, Iwaki Yamato, Janjić Dejan, Jeknić Vojin, Kalač Semir, Kalezić Bojan, Kosović Srđa, Kovačević Ljubomir, Latković Aleksa, Madžgalj Aleksandar, Milović Ivan, Mujović Đorđe, Nikezić Miloš, Nišavić Ognjen, Ognjanović Dejan, Perović Nikola, Petrović Bratislav, Prebiračević Nikola, Rajković Darko, Šćepanović Srđan, Tadić Igor, Tomović Nikola, Vasović Ivan, Vujović Jovan, Zindović Danijel (), Đurišić Marko, Korać Miro, Šoškić Mladen (Berane), Banićević Miloš, Braunović Nikola (Bokelj), Cimbaljević Nikola, Zarubica Željko, Zečević Marko (Čelik), Ćipranić Filip, Goranović Simo, Murić Ervin, Tahirović Amer (Ibar), Drašković Milanko, Mizokami Keisuke (Jedinstvo), Šoć Blažo (Jezero), Draganić Marko (Lovćen), Bušković Balša, Leković Danilo (Mornar), Nikolić Baćo, Ramović Amir (Otrant-Olympic)
Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.