Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Kadetska liga Crne Gore 17/18 - preliminarna runda

  • Kalendar i rezultati
  • Tabela
  • Lista strijelaca
Subota, 12.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00ZetaBudućnost1Stadion Trešnjica
11:00DečićMladost1Tuško polje
11:00SutjeskaPetrovac1Gradski stadion
11:00KomGrbalj1Stadion FK Kom
17:30Otrant-OlympicRudar1Stadion Velika plaža
17:30BokeljMladost Lješkopolje 19701Stadion pod Vrmcem
17:30MornarIskra1SRC Topolica
17:30IgaloBerane1Stadion Solila
Subota, 19.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00BudućnostBerane2Pomoćni teren FK Budućnost
11:00IskraIgalo2DG arena
11:00GrbaljBokelj2Stadion Donja Sutvara
11:00MladostSutjeska2Trening kamp OFK Titograd
11:00ZetaDečić2Stadion Trešnjica
17:00Mladost Lješkopolje 1970Mornar2DG arena
Nedjelja, 20.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
10:00PetrovacOtrant-Olympic2Stadion Lugovi
12:00RudarKom2Gradski stadion
Subota, 26.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00DečićBudućnost3Tuško polje
11:00SutjeskaZeta3Gradski stadion
11:00KomPetrovac3Stadion FK Kom
11:00BeraneIskra3Gradski stadion
17:00Otrant-OlympicMladost3Stadion Velika plaža
17:00BokeljRudar3Stadion pod Vrmcem
17:00MornarGrbalj3SRC Topolica
17:00IgaloMladost Lješkopolje 19703Stadion Solila
Subota, 02.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00BudućnostIskra4Pomoćni teren FK Budućnost
11:00GrbaljIgalo4Stadion Donja Sutvara
11:00PetrovacBokelj4Stadion Lugovi
11:00MladostKom4Trening kamp OFK Titograd
11:00ZetaOtrant-Olympic4Stadion Trešnjica
11:00DečićSutjeska4Tuško polje
16:00Mladost Lješkopolje 1970Berane4DG arena
16:00RudarMornar4Gradski stadion
Subota, 09.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00SutjeskaBudućnost5Gradski stadion
11:00KomZeta5Stadion FK Kom
11:00IskraMladost Lješkopolje 19705DG arena
16:00Otrant-OlympicDečić5Stadion Velika plaža
16:00BokeljMladost5Stadion pod Vrmcem
16:00MornarPetrovac5SRC Topolica
16:00IgaloRudar5Stadion Solila
Nedjelja, 10.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00BeraneGrbalj5Gradski stadion
Subota, 16.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00BudućnostMladost Lješkopolje 19706Pomoćni teren FK Budućnost
11:00GrbaljIskra6Stadion Donja Sutvara
11:00RudarBerane6Gradski stadion
11:00PetrovacIgalo6Stadion Lugovi
11:00MladostMornar6Trening kamp OFK Titograd
11:00DečićKom6Tuško polje
11:00SutjeskaOtrant-Olympic6Gradski stadion
Nedjelja, 17.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00ZetaBokelj6Stadion Trešnjica
Subota, 23.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00KomSutjeska7Stadion FK Kom
15:00Otrant-OlympicBudućnost7Stadion Velika plaža
15:00BokeljDečić7Stadion pod Vrmcem
15:00MornarZeta7SRC Topolica
15:00IgaloMladost7Stadion Solila
15:00Mladost Lješkopolje 1970Grbalj7DG arena
Nedjelja, 24.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00IskraRudar7DG arena
15:00BeranePetrovac7Gradski stadion
Subota, 30.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00BudućnostGrbalj8Pomoćni teren FK Budućnost
11:00PetrovacIskra8Stadion Lugovi
11:00MladostBerane8Trening kamp OFK Titograd
11:00DečićMornar8Tuško polje
11:00SutjeskaBokelj8Gradski stadion
12:00RudarMladost Lješkopolje 19708Gradski stadion
15:00Otrant-OlympicKom8Stadion Velika plaža
Nedjelja, 01.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00ZetaIgalo8Stadion Trešnjica
Subota, 07.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00KomBudućnost9Stadion FK Kom
11:00IskraMladost9DG arena
11:00GrbaljRudar9Stadion Donja Sutvara
14:30BokeljOtrant-Olympic9Stadion pod Vrmcem
14:30MornarSutjeska9SRC Topolica
14:30IgaloDečić9Stadion Solila
14:30Mladost Lješkopolje 1970Petrovac9DG arena
Nedjelja, 08.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30BeraneZeta9Gradski stadion
Subota, 14.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
10:00PetrovacGrbalj10Stadion Lugovi
10:00ZetaIskra10Stadion Trešnjica
11:00BudućnostRudar10Pomoćni teren FK Budućnost
11:00MladostMladost Lješkopolje 197010Trening kamp OFK Titograd
11:00DečićBerane10Tuško polje
11:00SutjeskaIgalo10Gradski stadion
11:00KomBokelj10Stadion FK Kom
14:30Otrant-OlympicMornar10Stadion Velika plaža
Subota, 04.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
10:00GrbaljMladost11Stadion Donja Sutvara
13:30BokeljBudućnost11Stadion pod Vrmcem
13:30MornarKom11SRC Topolica
13:30BeraneSutjeska11Gradski stadion
13:30Mladost Lješkopolje 1970Zeta11DG arena
14:00IgaloOtrant-Olympic11Stadion Solila
Nedjelja, 05.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00IskraDečić11DG arena
13:30RudarPetrovac11Gradski stadion
Subota, 11.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00BudućnostPetrovac12Pomoćni teren FK Budućnost
11:00ZetaGrbalj12Stadion Trešnjica
11:00DečićMladost Lješkopolje 197012Tuško polje
11:00SutjeskaIskra12Gradski stadion
11:00KomIgalo12Stadion FK Kom
13:00MladostRudar12Trening kamp OFK Titograd
13:00Otrant-OlympicBerane12Stadion Velika plaža
13:00BokeljMornar12Stadion pod Vrmcem
Utorak, 14.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
10:00IskraOtrant-Olympic13DG arena
13:00MornarBudućnost13SRC Topolica
13:00IgaloBokelj13Stadion Solila
13:00BeraneKom13Gradski stadion
13:00Mladost Lješkopolje 1970Sutjeska13DG arena
13:00GrbaljDečić13Stadion Donja Sutvara
13:00RudarZeta13Gradski stadion
13:00PetrovacMladost13Stadion Lugovi
Utorak, 28.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
10:00ZetaPetrovac14Stadion Trešnjica
13:00SutjeskaGrbalj14Gradski stadion
13:00KomIskra14Stadion FK Kom
13:00MornarIgalo14SRC Topolica
Srijeda, 29.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00BudućnostMladost14Pomoćni teren FK Budućnost
13:00DečićRudar14Tuško polje
13:00Otrant-OlympicMladost Lješkopolje 197014Stadion Velika plaža
13:00BokeljBerane14Stadion pod Vrmcem
Subota, 02.12.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00GrbaljOtrant-Olympic15Stadion Donja Sutvara
11:00RudarSutjeska15Gradski stadion
11:00PetrovacDečić15Stadion Lugovi
13:00IgaloBudućnost15Stadion Solila
13:00BeraneMornar15Gradski stadion
13:00Mladost Lješkopolje 1970Kom15DG arena
Nedjelja, 03.12.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
10:00MladostZeta15Trening kamp OFK Titograd
11:00IskraBokelj15DG arena
#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost1513205755241
2.Mladost1594233132031
3.Sutjeska1585241132829
4.Berane158432415928
5.Kom157621710727
6.Zeta1583427151227
7.Rudar157442319425
8.Grbalj157262731-423
9.Igalo157262720723
10.Iskra156272923620
11.Mornar155461424-1019
12.Bokelj153482031-1113
13.Petrovac1532101434-2011
14.Mladost Lješkopolje 19701522111139-288
15.Otrant-Olympic (-1)1522111051-417
16.Dečić151014738-313

17 golova

Šaletić Đorđe (Iskra)

15 golova

Šofranac Danilo (Sutjeska)

13 golova

Mrvaljević Marko (Budućnost)

11 golova

Perović Miloš

10 golova

Krivokapić Andrija, Račić Matija, Šunjević Nemanja (), Bojović Ivan (Budućnost)

9 golova

Gašević Ognjen

8 golova

Bajčetić Jakša, Pupović Ivan (Rudar)

7 golova

Kovinić Neđeljko (), Gluščević Nikola (Grbalj)

6 golova

Perović Dejan (), Vlahović Filip (Kom), Bečić Danijel (Zeta)

5 golova

Maraš Aleksa, Rakočević Lazar (), Đukanović Nemanja (Petrovac), Bulajić Sava, Dubljević Balša (Sutjeska)

4 gola

Fuštić Stefan, Goranović Miloš, Kovačević Mitar (), Čavor Vasilije (Bokelj), Radmilović Igor (Igalo), Radenović Veljko (Kom), Perović Bogoljub (Mornar)

3 gola

Kaleziq Erand, Kovačević Novak, Popović Momčilo, Turković Pavle, Vasecki Vasilije, Vujačić Marko, Vujičić Andrija (), Pribilović Petar, Stešević Đorđe (Grbalj), Kolundžić Andrija, Radulović Veliša (Iskra), Dervišević Rijad (Petrovac), Janjić Nikola, Lješković Željko, Vuković Dušan (Sutjeska), Lambulić Mijat, Pejović Nikola, Vukčević Ivan, Zlatičanin Veljko (Zeta)

2 gola

Bulić Aleksandar, Ivović Slobodan, Lekić Nikola, Milović Miloš, Mugoša Damjan, Pavlićević Nikola, Šćekić Marko, Ukšanović Nikola, Vukotić Milan (), Pešić Sava, Simonović Vasilije (Berane), Beganaj Hazir (Dečić), Drobnjak Filip, Krstović Marko (Grbalj), Mišić Mitar (Igalo), Bojat Milan, Kovačević Andrej (Iskra), Drašković Jovan, Đurić Petar (Kom), Dragojević Nikola, Duraković Darijan, Đurašković Luka (Mornar), Gojnić Konstantin, Kurtović Endrit (Otrant-Olympic), Đelošević Petar, Rajković Andrija (Petrovac), Mirković Jovan (Sutjeska)

1 gol

Bulatović Matija, Ćatović Aldin, Dajević Stefan, Dević Danilo, Dragićević Pavle, Drinčić Matija, Janković Jovan, Kovačević Mitar, Marović Miljan, Marsenić Andrija, Milatović Matej, Milošev Nikola, Nikočević Kenan, Pejović Ljubomir, Plazinić Miloš, Prelević Petar, Radenović Trifun, Radović Danilo, Stanišić Marko, Stanišić Matija, Šušić Dušan, Šuškavčević Blažo, Tadić Petar, Vlaović Stefan, Vorfaj Aljbijan, Vujović Ilija, Zejak Mitar (), Međedović Dennis, Stojanović Lazar, Vešović Radoje (Berane), Osmanović Abdel, Vukčević Petar (Budućnost), Adžović Adil, Đeljević Robert, Kruševci Loris, Lukačević Stanko, Ramović Bakir (Dečić), Bogetić Vlado, Ćosić Vuk (Grbalj), Andrijašević Đorđe (Igalo), Mešter Marko (Kom), Brežanin Vasilije, Karastanović Danis (Mornar), Ficiq Edin, Kurtović Dorjan, Ljamović Enis, Lolović Arnes, Lukić Nikoll (Otrant-Olympic), Aleksić Aleksandar (Petrovac), Ernec Kristijan, Krstonijević Veljko (Rudar), Babić Luka, Đukanović Aleksandar, Pajović Igor (Sutjeska), Pajović Marko, Popović Srđan, Tripunović Ilija (Zeta)
Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.