Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Kup Crne Gore 16/17

  • Kalendar i rezultati
Utorak, 20.09.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00Sloga Stari BarLovćen1SRC Topolica
Srijeda, 21.09.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00BratstvoGrbalj1Stadion FK Bratstvo
15:00PetrovacGrafičar1Stadion pod Malim brdom
15:00JedinstvoČelik1Gradski stadion
15:00BokeljMornar1Stadion pod Vrmcem
15:00HajdukMladost1SRC Topolica
15:00IbarIskra1Stadion Bandžovo brdo
15:00JezeroZeta1Gradski stadion
15:00SutjeskaRadnički1Gradski stadion
15:00IgaloDečić1Stadion Solila
15:00PetnjicaKom1Gusare
15:00BrskovoGorštak1Gradski stadion
15:00Otrant-OlympicBerane1Stadion Velika plaža
15:00Mladost Lješkopolje 1970Cetinje1Stadion FK Bubamara
Srijeda, 28.09.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00PetrovacJedinstvo2Stadion pod Malim brdom
15:00GrbaljMladost2Stadion Donja Sutvara
15:00BrskovoLovćen2Gradski stadion
15:00ZetaSutjeska2Gradski stadion
15:00BokeljBerane2Stadion pod Vrmcem
15:00RudarDečić2Gradski stadion
15:00KomBudućnost2Tuško polje
15:00IskraMladost Lješkopolje 19702Stadion braće Velašević
Srijeda, 26.10.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00MladostGrbalj2Trening kamp OFK Titograd
13:30BeraneBokelj2Gradski stadion
13:30Mladost Lješkopolje 1970Iskra2Stadion FK Bubamara
13:30LovćenBrskovo2Stadion Obilića poljana
13:30DečićRudar2Tuško polje
13:30JedinstvoPetrovac2Gradski stadion
13:30SutjeskaZeta2Gradski stadion
15:30BudućnostKom2Trening kamp FSCG
Srijeda, 02.11.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30PetrovacSutjeska3Stadion pod Malim brdom
13:30BudućnostGrbalj3Gradski stadion
13:30RudarBokelj3Gradski stadion
13:30IskraLovćen3Stadion braće Velašević
Srijeda, 30.11.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00LovćenIskra3Stadion Obilića poljana
13:00SutjeskaPetrovac3Gradski stadion
13:00GrbaljBudućnost3Stadion Donja Sutvara
13:00BokeljRudar3Stadion pod Vrmcem
Srijeda, 12.04.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00RudarGrbalj4Gradski stadion
16:00IskraSutjeska4Stadion braće Velašević
Srijeda, 26.04.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00GrbaljRudar4Stadion Donja Sutvara
16:30SutjeskaIskra4Gradski stadion
Srijeda, 31.05.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
20:30SutjeskaGrbalj5Gradski stadion
Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.