Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Omladinska liga Crne Gore 17/18 - preliminarna runda

  • Kalendar i rezultati
  • Tabela
  • Lista strijelaca
Subota, 12.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
10:00CetinjeDečić1Stadion Obilića poljana
17:30JezeroJedinstvo1Gradski stadion
17:30ČelikLovćen1Stadion Željezare
Nedjelja, 13.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30RudarIbar1Gradski stadion
17:30MladostGrbalj1Trening kamp OFK Titograd
17:30IskraPetrovac1DG arena
17:30BudućnostSutjeska1Pomoćni teren FK Budućnost
17:30KomZeta1Stadion FK Kom
Subota, 19.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00IbarZeta2Stadion Bandžovo brdo
17:00LovćenKom2Stadion Obilića poljana
17:00JedinstvoBudućnost2Gradski stadion
Nedjelja, 20.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00SutjeskaČelik2Gradski stadion
17:00PetrovacJezero2Stadion Lugovi
17:00GrbaljIskra2Stadion Donja Sutvara
17:00DečićMladost2Tuško polje
Utorak, 22.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00RudarCetinje2Gradski stadion
Subota, 26.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00CetinjeIbar3Stadion Obilića poljana
17:00JezeroGrbalj3Gradski stadion
17:00ČelikJedinstvo3Stadion Željezare
Nedjelja, 27.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00MladostRudar3Trening kamp OFK Titograd
17:00IskraDečić3DG arena
17:00BudućnostPetrovac3Pomoćni teren FK Budućnost
17:00KomSutjeska3Stadion FK Kom
17:00ZetaLovćen3Stadion Trešnjica
Utorak, 29.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00IbarLovćen4Stadion Bandžovo brdo
Srijeda, 30.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00CetinjeMladost4Stadion Obilića poljana
17:00PetrovacČelik4Stadion Lugovi
17:00DečićJezero4Tuško polje
17:00RudarIskra4Gradski stadion
Četvrtak, 31.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00JedinstvoKom4Gradski stadion
Četvrtak, 07.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00SutjeskaZeta4Gradski stadion
16:00GrbaljBudućnost4Stadion Donja Sutvara
Subota, 09.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00JezeroRudar5Gradski stadion
16:00ČelikGrbalj5Stadion Željezare
16:00LovćenSutjeska5Stadion Obilića poljana
Nedjelja, 10.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00MladostIbar5Trening kamp OFK Titograd
16:00IskraCetinje5DG arena
16:00BudućnostDečić5Pomoćni teren FK Budućnost
16:00KomPetrovac5Stadion FK Kom
Ponedeljak, 11.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00ZetaJedinstvo5Stadion Trešnjica
Subota, 16.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30IbarSutjeska6Stadion Bandžovo brdo
15:30JedinstvoLovćen6Gradski stadion
15:30CetinjeJezero6Stadion Obilića poljana
Nedjelja, 17.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30PetrovacZeta6Stadion Lugovi
15:30GrbaljKom6Stadion Donja Sutvara
15:30DečićČelik6Tuško polje
15:30RudarBudućnost6Gradski stadion
15:30MladostIskra6Trening kamp OFK Titograd
Subota, 23.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00JezeroMladost7Stadion FK Polimlje
15:00ČelikRudar7Stadion Željezare
15:00ZetaGrbalj7Stadion Trešnjica
15:00LovćenPetrovac7Stadion Obilića poljana
Nedjelja, 24.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00IskraIbar7DG arena
15:00BudućnostCetinje7Pomoćni teren FK Budućnost
15:00KomDečić7Stadion FK Kom
15:00SutjeskaJedinstvo7Gradski stadion
Subota, 14.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30IbarJedinstvo8Stadion Bandžovo brdo
14:30CetinjeČelik8Stadion Obilića poljana
Nedjelja, 15.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30PetrovacSutjeska8Stadion Lugovi
14:30GrbaljLovćen8Stadion Donja Sutvara
14:30DečićZeta8Tuško polje
14:30RudarKom8Gradski stadion
14:30MladostBudućnost8Trening kamp OFK Titograd
14:30IskraJezero8DG arena
Subota, 21.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30JezeroIbar9Gradski stadion
13:30BudućnostIskra9Pomoćni teren FK Budućnost
13:30KomCetinje9Stadion FK Kom
13:30LovćenDečić9Stadion Obilića poljana
13:30JedinstvoPetrovac9Gradski stadion
Nedjelja, 22.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30ZetaRudar9Stadion Trešnjica
13:30SutjeskaGrbalj9Gradski stadion
Utorak, 24.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30ČelikMladost9Stadion Željezare
Subota, 28.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30IbarPetrovac10Stadion Bandžovo brdo
13:30CetinjeZeta10Stadion Obilića poljana
13:30JezeroBudućnost10Gradski stadion
Nedjelja, 29.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30GrbaljJedinstvo10Stadion Donja Sutvara
13:30RudarLovćen10Gradski stadion
13:30MladostKom10Trening kamp OFK Titograd
13:30IskraČelik10DG arena
Ponedeljak, 30.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30DečićSutjeska10Tuško polje
Petak, 03.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30JedinstvoDečić11Gradski stadion
Subota, 04.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30ČelikJezero11Stadion Željezare
13:30KomIskra11Stadion FK Kom
13:30LovćenCetinje11Stadion Obilića poljana
Nedjelja, 05.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30BudućnostIbar11Pomoćni teren FK Budućnost
13:30ZetaMladost11Stadion Trešnjica
13:30SutjeskaRudar11Gradski stadion
13:30PetrovacGrbalj11Stadion Lugovi
Subota, 11.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00IbarGrbalj12Stadion Bandžovo brdo
13:00CetinjeSutjeska12Stadion Obilića poljana
13:00JezeroKom12Gradski stadion
Nedjelja, 12.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00DečićPetrovac12Tuško polje
13:00RudarJedinstvo12Gradski stadion
13:00MladostLovćen12Trening kamp OFK Titograd
13:00IskraZeta12DG arena
Utorak, 14.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00BudućnostČelik12Pomoćni teren FK Budućnost
Subota, 18.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00ČelikIbar13Stadion Željezare
13:00LovćenIskra13Stadion Obilića poljana
13:00JedinstvoCetinje13Gradski stadion
Nedjelja, 19.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00KomBudućnost13Stadion FK Kom
13:00ZetaJezero13Stadion Trešnjica
13:00SutjeskaMladost13Gradski stadion
13:00PetrovacRudar13Stadion Lugovi
13:00GrbaljDečić13Stadion Donja Sutvara
Subota, 25.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
11:00MladostJedinstvo14Trening kamp OFK Titograd
13:00IbarDečić14Stadion Bandžovo brdo
13:00CetinjePetrovac14Stadion Obilića poljana
13:00BudućnostZeta14Pomoćni teren FK Budućnost
13:00ČelikKom14Stadion Željezare
Nedjelja, 26.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00RudarGrbalj14Gradski stadion
13:00IskraSutjeska14DG arena
Ponedeljak, 27.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00JezeroLovćen14Gradski stadion
Subota, 02.12.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00LovćenBudućnost15Stadion Obilića poljana
13:00JedinstvoIskra15Gradski stadion
Nedjelja, 03.12.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
12:45GrbaljCetinje15Stadion Donja Sutvara
13:00KomIbar15Stadion FK Kom
13:00ZetaČelik15Stadion Trešnjica
13:00SutjeskaJezero15Gradski stadion
13:00PetrovacMladost15Stadion Lugovi
Četvrtak, 07.12.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00DečićRudar15Tuško polje
#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska1513026996039
2.Zeta15130245153039
3.Budućnost1512035594636
4.Kom15111360253534
5.Grbalj15101453242931
6.Mladost1583434132127
7.Jedinstvo158253023726
8.Dečić157262626023
9.Lovćen155191932-1316
10.Petrovac155192542-1716
11.Čelik154381732-1515
12.Iskra154292355-3214
13.Cetinje1532102846-1811
14.Rudar152492248-2610
15.Jezero1522111558-438
16.Ibar150213872-642

23 gola

Osmajić Milutin (Sutjeska)

19 golova

Marušić Aleksa (Sutjeska)

17 golova

Kovačević Ljubomir

13 golova

Čabarkapa Novica (Kom)

12 golova

Vukčević Igor

11 golova

Vujović Gligorije (Cetinje)

10 golova

Otašević Ognjen

9 golova

Milačić Vuk (), Bakić Dušan (Budućnost), Stanišić Nikola (Grbalj)

8 golova

Bećirović Radovan, Ćorović Almedin, Ražnatović Andrija, Tripunović Nemanja (), Vukčević Ivan (Zeta)

7 golova

Jelić Mihajlo, Nišavić Ognjen, Pešukić Danilo (), Lambulić Lazar (Zeta)

6 golova

Avdijaj Edison, Dragaš Marko, Filipović Filip, Jovanović Anđelko, Mujović Marko, Piranić Deni, Stanković Dmitar (), Popović Žarko (Kom)

5 golova

Dinosha Egzon, Ilić Miladin, Klikovac Vasilije, Marković Nikola, Radosavović Krsto (), Delija Siljami (Čelik), Orahovac Kenan (Dečić), Mrdak Igor (Jedinstvo), Gogić Janko (Rudar)

4 gola

Brnović Miloš, Bulatović Balša, Kumburović Nikola, Pavićević Luka, Vujošević Ognjen (), Ivančević Miloš (Grbalj), Radonjić Jovan (Iskra), Perošević Milisav (Jedinstvo), Muminović Merid (Jezero), Lačević Marko (Kom), Pejović Matija (Lovćen), Tahirović Berin (Rudar), Kontić Davor (Zeta)

3 gola

Bukilić Nikola, Delibašić Ivan, Đukanović Slobodan, Grebović Dario, Kriještorac Eniks, Prenkočević Martin, Vujačić Ivan (), Vraneš Andrej, Vučićević Đorđije (Grbalj), Muković Fatih (Ibar), Knežević Nikola (Iskra), Brajić Nikola (Jedinstvo), Markišić Denis (Jezero), Bujiša Božidar, Zuber Petar (Lovćen), Ciguljin Dino, Jestrović Jakša (Rudar), Bajović Balša (Sutjeska)

2 gola

Darmanović Miloš, Đukanović Mitar, Eraković Novica, Jovanović Dalibor, Kolić Rašid, Latković Aleksa, Mićunović Ivan, Mršulja Stefan, Rašović Boško, Šabotić Omar, Spahić Đorđije, Vlahović Velimir, Vujović Mašan (), Drakulović David, Topčić Luka (Grbalj), Kurpejović Eldan (Ibar), Vučeljić Mirko (Iskra), Cvijović Đorđije, Kovačević Miljan (Jedinstvo), Spalević Vladimir (Jezero), Mudreša Nikola (Lovćen), Đukanović Nemanja, Pajović Rajko (Petrovac), Toljić Ivan, Vlahović Aleksandar (Sutjeska), Krstović Srđan (Zeta)

1 gol

Aleksić Ivan, Babić Anto, Babović Ilija, Brajković Predrag, Bugarin Marko, Darmanović Igor, Dedivanović Ljeo, Đukić Dragoljub, Đurđević Mirza, Đurić Dimitrije, Gačević Ognjen, Jadadić Melin, Janjić Dejan, Jovanović Nebojša, Juković Muslija, Knežević Filip, Kovačević Dražen, Kovačević Krsto, Kukuličić Igor, Metjajić Esad, Mihajlović Siniša, Milić Luka, Mugoša Andrija, Muradbašić Aldin, Pecović Bruno, Perišić Slobodan, Škrijelj Alden, Šofranac Miloš, Stanišić Luka, Stupar Adam, Šušić Darjan, Tomašević Jovan, Vasović Nikola, Vraneš Nikola, Vujović Ilija, Vukčević Petar (), Milić Stefan, Roganović Bojan (Budućnost), Dendić Dalibor, Đuranović Ognjen (Čelik), Camaj Đovani, Kijamet Mensur, Suljević Admir (Dečić), Grlić Ermin, Pepić Amar (Ibar), Baucal Predrag, Dragojević Novak, Vuković Kosta (Iskra), Bajraktarević Dino, Huseinović Naser, Raković Zlatko, Vučetović Veton (Jezero), Vlahović Luka (Kom), Jabučanin Janko, Kaluđerović Vladan (Lovćen), Dervišević Rijad, Pavlović Aleksandar (Petrovac), Damjanović Vladan, Danilović Stefan, Hurić Damir, Kečević Emir (Rudar), Bubanja Vladan, Krulanović Radule (Sutjeska), Krstović Pavle (Zeta)
Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.