Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Telekom 1. CFL 15/16

  • Kalendar i rezultati
  • Tabela
  • Lista strijelaca
Subota, 08.08.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30GrbaljBudućnost1Stadion Donja Sutvara
17:30IskraDečić1Trening kamp OFK Titograd
17:30RudarMornar1Gradski stadion
17:30LovćenBokelj1Stadion Obilića poljana
17:30ZetaPetrovac1Stadion Trešnjica
Nedjelja, 09.08.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00SutjeskaMladost1Gradski stadion
Subota, 15.08.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00BokeljZeta2Stadion pod Vrmcem
17:00MladostLovćen2Trening kamp OFK Titograd
17:00MornarSutjeska2SRC Topolica
17:00DečićRudar2Tuško polje
17:00GrbaljIskra2Stadion Donja Sutvara
Nedjelja, 16.08.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00BudućnostPetrovac2Gradski stadion
Subota, 22.08.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00IskraBudućnost3SRC Topolica
17:00RudarGrbalj3Gradski stadion
17:00SutjeskaDečić3Gradski stadion
17:00LovćenMornar3Stadion Obilića poljana
17:00ZetaMladost3Stadion Trešnjica
17:00PetrovacBokelj3Stadion pod Malim brdom
Srijeda, 26.08.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00MladostPetrovac4Trening kamp OFK Titograd
17:00MornarZeta4SRC Topolica
17:00DečićLovćen4Tuško polje
17:00GrbaljSutjeska4Stadion Donja Sutvara
17:00IskraRudar4Trening kamp FSCG
18:30BudućnostBokelj4Gradski stadion
Subota, 29.08.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00RudarBudućnost5Gradski stadion
17:00SutjeskaIskra5Gradski stadion
17:00LovćenGrbalj5Stadion Obilića poljana
17:00ZetaDečić5Stadion Trešnjica
17:00BokeljMladost5Stadion pod Vrmcem
Nedjelja, 30.08.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
19:30PetrovacMornar5Stadion pod Malim brdom
Subota, 12.09.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00BudućnostMladost6Gradski stadion
16:00MornarBokelj6SRC Topolica
16:00DečićPetrovac6Tuško polje
16:00GrbaljZeta6Stadion Donja Sutvara
16:00IskraLovćen6Trening kamp FSCG
16:00RudarSutjeska6Gradski stadion
Subota, 19.09.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30SutjeskaBudućnost7Gradski stadion
15:30LovćenRudar7Stadion Obilića poljana
15:30ZetaIskra7Stadion Trešnjica
15:30PetrovacGrbalj7Stadion pod Malim brdom
15:30BokeljDečić7Stadion pod Vrmcem
15:30MladostMornar7Trening kamp OFK Titograd
Subota, 26.09.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00BudućnostMornar8Gradski stadion
15:00DečićMladost8Tuško polje
15:00GrbaljBokelj8Stadion Donja Sutvara
15:00IskraPetrovac8Trening kamp OFK Titograd
15:00RudarZeta8Gradski stadion
15:00SutjeskaLovćen8Gradski stadion
Četvrtak, 01.10.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00LovćenBudućnost9Stadion Obilića poljana
15:00ZetaSutjeska9Stadion Trešnjica
15:00PetrovacRudar9Stadion pod Malim brdom
15:00BokeljIskra9Stadion pod Vrmcem
15:00MladostGrbalj9Trening kamp OFK Titograd
15:00MornarDečić9SRC Topolica
Utorak, 06.10.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30BudućnostDečić10Gradski stadion
14:30GrbaljMornar10Stadion Donja Sutvara
14:30IskraMladost10Stadion braće Velašević
14:30RudarBokelj10Gradski stadion
14:30SutjeskaPetrovac10Gradski stadion
14:30LovćenZeta10Stadion Obilića poljana
Subota, 17.10.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30MornarIskra11SRC Topolica
Nedjelja, 18.10.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30ZetaBudućnost11Stadion Trešnjica
14:30PetrovacLovćen11Stadion pod Malim brdom
14:30BokeljSutjeska11Stadion pod Vrmcem
14:30MladostRudar11Trening kamp OFK Titograd
14:30DečićGrbalj11Tuško polje
Ponedeljak, 26.10.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30BudućnostGrbalj12Gradski stadion
13:30DečićIskra12Stadion Trešnjica
13:30MornarRudar12SRC Topolica
13:30MladostSutjeska12Trening kamp OFK Titograd
13:30BokeljLovćen12Stadion pod Vrmcem
13:30PetrovacZeta12Stadion pod Malim brdom
Subota, 31.10.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30ZetaBokelj13Stadion Trešnjica
13:30LovćenMladost13Stadion Obilića poljana
13:30SutjeskaMornar13Gradski stadion
13:30RudarDečić13Gradski stadion
13:30IskraGrbalj13Stadion braće Velašević
17:00PetrovacBudućnost13Stadion pod Malim brdom
Subota, 07.11.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30BudućnostIskra14Gradski stadion
13:30GrbaljRudar14Stadion Donja Sutvara
13:30DečićSutjeska14Stadion Trešnjica
13:30MornarLovćen14SRC Topolica
13:30MladostZeta14Trening kamp OFK Titograd
13:30BokeljPetrovac14Stadion pod Vrmcem
Petak, 20.11.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00BokeljBudućnost15Stadion pod Vrmcem
13:00ZetaMornar15Stadion Trešnjica
13:00LovćenDečić15Stadion Obilića poljana
13:00SutjeskaGrbalj15Gradski stadion
13:00RudarIskra15Gradski stadion
17:00PetrovacMladost15Stadion pod Malim brdom
Subota, 28.11.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00IskraSutjeska16Stadion braće Velašević
13:00GrbaljLovćen16Stadion Donja Sutvara
13:00MornarPetrovac16SRC Topolica
13:00MladostBokelj16Trening kamp OFK Titograd
15:00DečićZeta16Trening kamp FSCG
Nedjelja, 29.11.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00BudućnostRudar16Gradski stadion
Subota, 05.12.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00PetrovacDečić17Stadion pod Malim brdom
13:00ZetaGrbalj17Stadion Trešnjica
13:00LovćenIskra17Stadion Obilića poljana
13:00SutjeskaRudar17Gradski stadion
Nedjelja, 06.12.2015.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00MladostBudućnost17Trening kamp OFK Titograd
13:00BokeljMornar17Stadion pod Vrmcem
Utorak, 23.02.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:00RudarLovćen18Gradski stadion
14:00IskraZeta18Stadion braće Velašević
14:00GrbaljPetrovac18Stadion Donja Sutvara
14:00MornarMladost18SRC Topolica
15:00DečićBokelj18Trening kamp FSCG
18:00BudućnostSutjeska18Gradski stadion
Subota, 27.02.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:00MornarBudućnost19SRC Topolica
14:00MladostDečić19Trening kamp OFK Titograd
14:00BokeljGrbalj19Stadion pod Vrmcem
14:00PetrovacIskra19Stadion pod Malim brdom
14:00ZetaRudar19Stadion Trešnjica
14:00LovćenSutjeska19Stadion Obilića poljana
Subota, 05.03.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30BudućnostLovćen20Gradski stadion
14:30SutjeskaZeta20Gradski stadion
14:30RudarPetrovac20Gradski stadion
14:30IskraBokelj20Stadion braće Velašević
14:30GrbaljMladost20Stadion Donja Sutvara
14:30DečićMornar20Trening kamp FSCG
Srijeda, 09.03.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30DečićBudućnost21Stadion braće Velašević
14:30MornarGrbalj21SRC Topolica
14:30MladostIskra21Trening kamp OFK Titograd
14:30BokeljRudar21Stadion pod Vrmcem
14:30PetrovacSutjeska21Stadion pod Malim brdom
14:30ZetaLovćen21Stadion Trešnjica
Subota, 12.03.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30BudućnostZeta22Gradski stadion
14:30LovćenPetrovac22Stadion Obilića poljana
14:30SutjeskaBokelj22Gradski stadion
14:30RudarMladost22Gradski stadion
14:30IskraMornar22Stadion braće Velašević
14:30GrbaljDečić22Stadion Donja Sutvara
Subota, 19.03.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00DečićMornar23Trening kamp FSCG
15:00GrbaljSutjeska23Stadion Donja Sutvara
15:00LovćenBokelj23Stadion Obilića poljana
15:00IskraBudućnost23Stadion braće Velašević
15:00ZetaRudar23Stadion Trešnjica
15:00PetrovacMladost23Stadion pod Malim brdom
Subota, 02.04.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30MornarPetrovac24SRC Topolica
15:30MladostZeta24Trening kamp OFK Titograd
15:30RudarIskra24Gradski stadion
15:30BokeljGrbalj24Stadion pod Vrmcem
15:30SutjeskaDečić24Gradski stadion
16:00BudućnostLovćen24Gradski stadion
Subota, 09.04.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00SutjeskaMornar25Gradski stadion
16:00DečićBokelj25Tuško polje
16:00GrbaljBudućnost25Stadion Donja Sutvara
16:00LovćenRudar25Stadion Obilića poljana
16:00IskraMladost25Stadion braće Velašević
16:00ZetaPetrovac25Stadion Trešnjica
Subota, 16.04.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00MornarZeta26SRC Topolica
16:00PetrovacIskra26Stadion pod Malim brdom
16:00RudarGrbalj26Gradski stadion
16:00BokeljSutjeska26Stadion pod Vrmcem
16:30MladostLovćen26Trening kamp OFK Titograd
18:00BudućnostDečić26Gradski stadion
Subota, 23.04.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:30BokeljMornar27Stadion pod Vrmcem
16:30SutjeskaBudućnost27Gradski stadion
16:30DečićRudar27Tuško polje
16:30GrbaljMladost27Stadion Donja Sutvara
16:30LovćenPetrovac27Stadion Obilića poljana
16:30IskraZeta27Stadion braće Velašević
Subota, 30.04.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:30MornarIskra28SRC Topolica
16:30ZetaLovćen28Stadion Trešnjica
16:30PetrovacGrbalj28Stadion pod Malim brdom
16:30MladostDečić28Trening kamp OFK Titograd
16:30RudarSutjeska28Gradski stadion
18:30BudućnostBokelj28Gradski stadion
Subota, 07.05.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00BokeljRudar29Stadion pod Vrmcem
17:00SutjeskaMladost29Gradski stadion
17:00DečićPetrovac29Tuško polje
17:00GrbaljZeta29Stadion Donja Sutvara
17:00LovćenIskra29Stadion Obilića poljana
18:30BudućnostMornar29Gradski stadion
Srijeda, 11.05.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00RudarBudućnost30Gradski stadion
17:00MornarLovćen30SRC Topolica
17:00IskraGrbalj30Stadion braće Velašević
17:00ZetaDečić30Stadion Trešnjica
17:00PetrovacSutjeska30Stadion pod Malim brdom
17:00MladostBokelj30Trening kamp OFK Titograd
Subota, 14.05.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30RudarMornar31Gradski stadion
17:30BudućnostMladost31Gradski stadion
17:30BokeljPetrovac31Stadion pod Vrmcem
17:30SutjeskaZeta31Gradski stadion
17:30DečićIskra31Tuško polje
17:30GrbaljLovćen31Stadion Donja Sutvara
Subota, 21.05.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30MornarGrbalj32SRC Topolica
17:30LovćenDečić32Stadion Obilića poljana
17:30IskraSutjeska32Stadion braće Velašević
17:30ZetaBokelj32Stadion Trešnjica
17:30PetrovacBudućnost32Stadion pod Malim brdom
17:30MladostRudar32Trening kamp OFK Titograd
Nedjelja, 29.05.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30MladostMornar33Trening kamp OFK Titograd
17:30RudarPetrovac33Gradski stadion
17:30BudućnostZeta33Gradski stadion
17:30BokeljIskra33Stadion pod Vrmcem
17:30SutjeskaLovćen33Gradski stadion
17:30DečićGrbalj33Tuško polje
#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Mladost (-3)33214853282564
2.Budućnost33196848212763
3.Rudar331610739261358
4.Bokelj331751143281556
5.Sutjeska33159946311554
6.Dečić33116163849-1139
7.Grbalj33115173849-1138
8.Zeta33108153742-538
9.Lovćen3399153242-1036
10.Iskra33713132951-2234
11.Petrovac3389163351-1833
12.Mornar3396183048-1833

19 golova

Šćepanović Marko

18 golova

Bjedov Darko

16 golova

Zarubica Dejan

13 golova

Kopitović Boris

11 golova

Kordić Šaleta

10 golova

Nikač Darko

9 golova

Lulgjuraj Pjeter

8 golova

Đenić Dejan, Marković Ivan, Nikezić Miloš, Perutović Blažo, Vukčević Petar

7 golova

Kojašević Damir, Kovačević Danko

6 golova

Đalac Miloš, Đalović Radomir, Kopitović Bojan, Leverda Nemanja, Vučinić Jovan, Vušurović Milan, Zorica Milan (), Camaj Ilir (Dečić), Radanović Miloš (Rudar)

5 golova

Burzanović Marko, Đurišić Milan, Jablan Ivan, Klikovac Luka, Knežević Ivan, Lazarević Bojan, Macanović Aleksandar, Raičević Mirko, Tatar Vladan, Tučević Ilija, Vlaisavljević Miljan, Vučić Darko (), Đukić Dalibor (Dečić)

4 gola

Brnović Predrag, Đuranović Uroš, Gardašević Sava, Kacić Benjamin, Kotorac Dejan, Muhović Jasmin, Vuković Ivan (), Joboshi Shuta (Petrovac)

3 gola

Anđelković Dragoljub, Božović Draško, Došljak Boris, Draganić Nikola, Đurović Marko, Iinuma Masaki, Kalezić Miloš, Karadžić Darko, Kukuličić Filip, Lakićević Slobodan, Milovac Zoran, Pejaković Ivan, Pepić Dejan, Šćekić Aleksandar, Todorović Mirko, Vujačić Vule, Živković Radule (), Raičević Milivoje (Budućnost), Burzanović Goran (Iskra), Živković Stevan (Zeta)

2 gola

Dedić Radoš, Grivić Dragan, Hočko Deni, Ivanović Ivan, Jovanović Miroje, Kapisoda Aleksandar, Kokot Zoran, Marković Marko, Novović Ivan, Obagbemiro Olaseni Samson, Radović Balša, Raičković Miloš, Raspopović Momčilo, Rudović Anđelo, Šofranac Nenad, Vujanović Luka (), Pržica Dejan (Bokelj), Mirković Luka (Budućnost), Dragićević Zdravko (Grbalj), Novović Milivoje (Iskra), Vujović Nenad (Petrovac), Đurić Đorđe, Reljić Stevan (Rudar)

1 gol

Adžović Aldin, Anđušić Dražen, Bogdanović Bogdan, Božović Balša, Bulatović Nikola, Burzanović Igor, Carević Milan, Čolaković Petar, Ćuković Igor, Glavan Ilija, Grbović Žarko, Ibrić Damir, Jerković Goran, Kalačević Filip, Kalezić Bojan, Krnić Alija, Lagator Dušan, Lakić Miloš, Lončar Stefan, Marković Stevan, Martinović Ilija, Mijušković Ivan, Nikolić Baćo, Noma Ryota, Novaković Mitar, Ognjanović Dejan, Pajović Lazar, Pajović Tomislav, Pavićević Stevan, Pavlović Vojin, Petrović Zoran, Petrović - Njegoš Mihailo, Raičević Marko, Rogošić Vladislav, Šahman Irfan, Shimura Noboru, Simović Janko, Soppo Alphonse Denis, Stefanović Stefan, Stevović Miloš, Tomković Mihailo, Vojvodić Đorđe, Vučić Miloš, Vujović Nikola, Vukčević Nikola, Vuković Veljko (), Bogdanović Ilija (Bokelj), Krnić Sead (Dečić), Mikijelj Zoran (Petrovac), Vučić Marko (Sutjeska), Milojko Goran, Trišović Aleksandar (Zeta)
Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.