Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Telekom 1. CFL 16/17

  • Kalendar i rezultati
  • Tabela
  • Lista strijelaca
Subota, 06.08.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30BokeljGrbalj1Stadion pod Vrmcem
17:30RudarJedinstvo1Gradski stadion
17:30DečićPetrovac1Tuško polje
20:00BudućnostIskra1Gradski stadion
Nedjelja, 07.08.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30ZetaMladost1Gradski stadion
20:00SutjeskaLovćen1Gradski stadion
Subota, 13.08.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00GrbaljIskra2Stadion Donja Sutvara
17:00JedinstvoDečić2Gradski stadion
17:00LovćenRudar2Stadion Obilića poljana
17:00MladostSutjeska2Trening kamp OFK Titograd
17:00BokeljZeta2Stadion pod Vrmcem
19:30PetrovacBudućnost2Stadion pod Malim brdom
Subota, 20.08.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00SutjeskaBokelj3Gradski stadion
17:00RudarMladost3Gradski stadion
17:00DečićLovćen3Tuško polje
17:00IskraPetrovac3Stadion braće Velašević
20:00BudućnostJedinstvo3Gradski stadion
Nedjelja, 21.08.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00ZetaGrbalj3Gradski stadion
Srijeda, 24.08.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00GrbaljPetrovac4Stadion Donja Sutvara
17:00JedinstvoIskra4Gradski stadion
17:00LovćenBudućnost4Stadion Obilića poljana
17:00MladostDečić4Trening kamp OFK Titograd
17:00BokeljRudar4Stadion pod Vrmcem
17:00ZetaSutjeska4Gradski stadion
Subota, 27.08.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00SutjeskaGrbalj5Gradski stadion
17:00RudarZeta5Gradski stadion
17:00DečićBokelj5Tuško polje
17:00IskraLovćen5Stadion braće Velašević
Nedjelja, 28.08.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
19:00BudućnostMladost5Gradski stadion
19:30PetrovacJedinstvo5Stadion pod Malim brdom
Subota, 10.09.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00GrbaljJedinstvo6Stadion Donja Sutvara
16:00LovćenPetrovac6Stadion Obilića poljana
16:00MladostIskra6Trening kamp OFK Titograd
16:00BokeljBudućnost6Stadion pod Vrmcem
16:00ZetaDečić6Stadion pod Malim brdom
Nedjelja, 11.09.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
18:30SutjeskaRudar6Gradski stadion
Subota, 17.09.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30RudarGrbalj7Gradski stadion
15:30DečićSutjeska7Tuško polje
15:30IskraBokelj7Stadion braće Velašević
15:30PetrovacMladost7Stadion pod Malim brdom
15:30JedinstvoLovćen7Gradski stadion
Nedjelja, 18.09.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
18:00BudućnostZeta7Gradski stadion
Subota, 24.09.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00GrbaljLovćen8Stadion Donja Sutvara
15:00MladostJedinstvo8Trening kamp OFK Titograd
15:00BokeljPetrovac8Stadion pod Vrmcem
15:00ZetaIskra8Gradski stadion
15:00RudarDečić8Gradski stadion
Nedjelja, 25.09.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00SutjeskaBudućnost8Gradski stadion
Subota, 01.10.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00DečićGrbalj9Tuško polje
15:00IskraSutjeska9Stadion braće Velašević
15:00PetrovacZeta9Stadion pod Malim brdom
15:00JedinstvoBokelj9Gradski stadion
15:00LovćenMladost9Stadion Obilića poljana
Nedjelja, 02.10.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
18:00BudućnostRudar9Gradski stadion
Subota, 15.10.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30GrbaljMladost10Stadion Donja Sutvara
14:30BokeljLovćen10Stadion pod Vrmcem
14:30ZetaJedinstvo10Gradski stadion
14:30SutjeskaPetrovac10Gradski stadion
14:30RudarIskra10Gradski stadion
14:30DečićBudućnost10Tuško polje
Subota, 22.10.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30BudućnostGrbalj11Gradski stadion
13:30IskraDečić11Stadion braće Velašević
13:30JedinstvoSutjeska11Gradski stadion
13:30LovćenZeta11Stadion Obilića poljana
13:30MladostBokelj11Trening kamp OFK Titograd
15:00PetrovacRudar11Stadion pod Malim brdom
Subota, 29.10.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30GrbaljBokelj12Stadion Donja Sutvara
13:30MladostZeta12Trening kamp OFK Titograd
13:30LovćenSutjeska12Stadion Obilića poljana
13:30JedinstvoRudar12Gradski stadion
13:30PetrovacDečić12Stadion pod Malim brdom
13:30IskraBudućnost12Stadion braće Velašević
Subota, 05.11.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30IskraGrbalj13Stadion braće Velašević
13:30BudućnostPetrovac13Gradski stadion
13:30DečićJedinstvo13Tuško polje
13:30RudarLovćen13Gradski stadion
13:30ZetaBokelj13Stadion FK Kom
16:00SutjeskaMladost13Gradski stadion
Srijeda, 16.11.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00GrbaljZeta14Stadion Donja Sutvara
13:00BokeljSutjeska14Stadion pod Vrmcem
13:00MladostRudar14Trening kamp OFK Titograd
13:00LovćenDečić14Stadion Obilića poljana
13:00JedinstvoBudućnost14Gradski stadion
13:00PetrovacIskra14Stadion pod Malim brdom
Subota, 19.11.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00PetrovacGrbalj15Stadion pod Malim brdom
13:00IskraJedinstvo15Stadion braće Velašević
13:00BudućnostLovćen15Gradski stadion
13:00DečićMladost15Tuško polje
13:00RudarBokelj15Gradski stadion
13:00SutjeskaZeta15Gradski stadion
Subota, 26.11.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00GrbaljSutjeska16Stadion Donja Sutvara
13:00ZetaRudar16Tuško polje
13:00BokeljDečić16Stadion pod Vrmcem
13:00MladostBudućnost16Trening kamp OFK Titograd
13:00LovćenIskra16Stadion Obilića poljana
13:00JedinstvoPetrovac16Gradski stadion
Subota, 03.12.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00JedinstvoGrbalj17Gradski stadion
13:00PetrovacLovćen17Stadion pod Malim brdom
13:00DečićZeta17Tuško polje
13:00RudarSutjeska17Gradski stadion
18:30BudućnostBokelj17Gradski stadion
Nedjelja, 04.12.2016.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00IskraMladost17Stadion braće Velašević
Utorak, 21.02.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:00GrbaljRudar18Stadion Donja Sutvara
14:00SutjeskaDečić18Gradski stadion
14:00BokeljIskra18Stadion pod Vrmcem
14:00MladostPetrovac18Trening kamp OFK Titograd
14:00LovćenJedinstvo18Stadion Obilića poljana
Srijeda, 22.02.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00ZetaBudućnost18Stadion Trešnjica
Nedjelja, 26.02.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:00LovćenGrbalj19Stadion Obilića poljana
14:00PetrovacBokelj19Stadion pod Malim brdom
14:00IskraZeta19Stadion braće Velašević
14:00BudućnostSutjeska19Gradski stadion
14:00DečićRudar19Tuško polje
Ponedeljak, 27.02.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00JedinstvoMladost19Gradski stadion
Subota, 04.03.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30GrbaljDečić20Stadion Donja Sutvara
14:30RudarBudućnost20Gradski stadion
14:30SutjeskaIskra20Gradski stadion
14:30BokeljJedinstvo20Stadion pod Vrmcem
14:30MladostLovćen20Trening kamp OFK Titograd
Nedjelja, 05.03.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:00ZetaPetrovac20Stadion Trešnjica
Subota, 11.03.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30LovćenBokelj21Stadion Obilića poljana
14:30JedinstvoZeta21Gradski stadion
14:30PetrovacSutjeska21Stadion pod Malim brdom
14:30IskraRudar21Stadion braće Velašević
16:00BudućnostDečić21Gradski stadion
Nedjelja, 12.03.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:00MladostGrbalj21Trening kamp OFK Titograd
Subota, 18.03.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00GrbaljBudućnost22Stadion Donja Sutvara
15:00DečićIskra22Tuško polje
15:00RudarPetrovac22Gradski stadion
15:00SutjeskaJedinstvo22Gradski stadion
15:00ZetaLovćen22Stadion Trešnjica
15:00BokeljMladost22Stadion pod Vrmcem
Utorak, 28.03.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30GrbaljJedinstvo23Stadion Donja Sutvara
15:30PetrovacSutjeska23Stadion pod Malim brdom
15:30RudarDečić23Gradski stadion
15:30LovćenBudućnost23Stadion Obilića poljana
15:30IskraZeta23Stadion braće Velašević
15:30BokeljMladost23Stadion pod Vrmcem
Subota, 01.04.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30JedinstvoLovćen24Gradski stadion
15:30BudućnostBokelj24Gradski stadion
15:30MladostIskra24Trening kamp OFK Titograd
15:30ZetaRudar24Stadion Trešnjica
15:30DečićPetrovac24Tuško polje
15:30SutjeskaGrbalj24Gradski stadion
Subota, 08.04.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00SutjeskaJedinstvo25Gradski stadion
16:00GrbaljDečić25Stadion Donja Sutvara
16:00PetrovacZeta25Stadion pod Malim brdom
16:00RudarMladost25Gradski stadion
16:00IskraBudućnost25Stadion braće Velašević
16:00BokeljLovćen25Stadion pod Vrmcem
Subota, 15.04.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00MladostPetrovac26Trening kamp OFK Titograd
16:00JedinstvoBokelj26Gradski stadion
16:00LovćenIskra26Stadion Obilića poljana
16:00ZetaGrbalj26Stadion Trešnjica
17:00BudućnostRudar26Gradski stadion
Nedjelja, 16.04.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30DečićSutjeska26Tuško polje
Subota, 22.04.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:30DečićJedinstvo27Tuško polje
16:30SutjeskaZeta27Gradski stadion
16:30GrbaljMladost27Stadion Donja Sutvara
16:30PetrovacBudućnost27Stadion pod Malim brdom
16:30RudarLovćen27Gradski stadion
16:30IskraBokelj27Stadion braće Velašević
Nedjelja, 30.04.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00MladostSutjeska28Trening kamp OFK Titograd
16:30JedinstvoIskra28Gradski stadion
16:30BokeljRudar28Stadion pod Vrmcem
16:30LovćenPetrovac28Stadion Obilića poljana
16:30ZetaDečić28Stadion Trešnjica
17:00BudućnostGrbalj28Gradski stadion
Subota, 06.05.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00ZetaJedinstvo29Stadion Trešnjica
17:00DečićMladost29Tuško polje
17:00GrbaljLovćen29Stadion Donja Sutvara
17:00PetrovacBokelj29Stadion pod Malim brdom
17:00RudarIskra29Gradski stadion
19:00SutjeskaBudućnost29Gradski stadion
Srijeda, 10.05.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00JedinstvoRudar30Gradski stadion
17:00IskraPetrovac30Stadion braće Velašević
17:00BokeljGrbalj30Stadion pod Vrmcem
17:00LovćenSutjeska30Stadion Obilića poljana
17:00BudućnostDečić30Gradski stadion
17:00MladostZeta30Trening kamp OFK Titograd
Subota, 13.05.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30MladostJedinstvo31Trening kamp OFK Titograd
17:30ZetaBudućnost31Stadion Trešnjica
17:30DečićLovćen31Tuško polje
17:30SutjeskaBokelj31Gradski stadion
17:30GrbaljIskra31Stadion Donja Sutvara
17:30PetrovacRudar31Stadion pod Malim brdom
Subota, 20.05.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30JedinstvoPetrovac32Gradski stadion
17:30RudarGrbalj32Gradski stadion
17:30IskraSutjeska32Stadion braće Velašević
17:30BokeljDečić32Stadion pod Vrmcem
17:30LovćenZeta32Stadion Obilića poljana
17:30BudućnostMladost32Gradski stadion
Subota, 27.05.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30BudućnostJedinstvo33Gradski stadion
17:30MladostLovćen33Trening kamp OFK Titograd
17:30ZetaBokelj33Stadion Trešnjica
17:30DečićIskra33Tuško polje
17:30SutjeskaRudar33Gradski stadion
17:30GrbaljPetrovac33Stadion Donja Sutvara
#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost331761052282457
2.Zeta (-6)33196838172157
3.Mladost33169846222457
4.Sutjeska331510843251855
5.Dečić33148112732-550
6.Iskra33147122932-349
7.Grbalj33111392825346
8.Rudar33119133531442
9.Petrovac33116163050-2039
10.Bokelj33812132834-636
11.Lovćen (-3)33107162536-1134
12.Jedinstvo3335252069-4914

14 golova

Petrović Zoran

12 golova

Vujović Goran

11 golova

Đalović Radomir (), Božović Bojan (Sutjeska)

10 golova

Vujačić Vule

9 golova

Đurović Marko, Paunović Rodoljub

8 golova

Adrović Admir, Ivanović Igor (), Raičević Milivoje (Budućnost)

7 golova

Kopitović Boris, Krstović Nikola, Lulgjuraj Pjeter, Melunović Alen

6 golova

Kordić Šaleta, Kuč Edvin, Macanović Aleksandar, Pavlović Vojin, Rudović Anđelo (), Vuković Marko (Rudar)

5 golova

Hajrović Orhan, Jablan Ivan, Vujačić Aleksandar, Vušurović Milan (), Vučinić Jovan (Petrovac)

4 gola

Denković Stefan, Đuranović Uroš, Gemistos Georgios, Kovačević Stevan, Krkotić Miloš, Muhović Jasmin, Nikezić Miloš, Radunović Risto, Tučević Ilija, Vuković Veljko, Zarubica Dejan, Zečević Miloš

3 gola

Bošnjak Armin, Burzanović Igor, Kacić Benjamin, Kalezić Vasko, Kukuličić Filip, Marković Ivan, Montenegro Julian, Nikač Darko, Nikolić Dragan, Nikolić Jovan, Pajović Lazar, Pepić Dejan, Petrović - Njegoš Mihailo, Vlaisavljević Miljan

2 gola

Ajković Srđan, Bakrač Miloš, Božović Balša, Brnović Predrag, Burzanović Marko, Grivić Dragan, Hočko Deni, Janković Branislav, Kalezić Miloš, Klikovac Luka, Kotorac Dejan, Kovačević Danko, Nakahara Shoya, Noma Ryota, Novović Ivan, Ognjanović Dejan, Pepić Rijad, Raičević Mirko, Rogošić Vladislav, Vlahović Nedeljko, Yamamoto Sho (), Šahman Irfan (Iskra), Boričić Vladimir, Pavićević Lazar (Jedinstvo), Mikijelj Zoran, Radulović Mileta, Vujović Nenad (Petrovac)

1 gol

Adžović Aldin, Baošić Jovan, Boričić Balša, Bošković Ivan, Božanović Matija, Božović Draško, Bukorac Stefan, Camaj Driton, Carević Milan, Cavnić Nemanja, Dinčić Slobodan, Đurišić Milan, Garuch Marcin Adam, Golubović Milija, Golubović Radivoje, Jablan Miljan, Janketić Velizar, Knežević Ivan, Kopitović Boris, Korniichuk Anatolii, Košuta Damir, Kriještorac Eniks, Krstović Koča, Krstović Željko, Lakić Miloš, Manojlović Ćetko, Marković Marko, Marković Željko, Martinović Ilija, Nikolić Baćo, Paixao Jildemar Dias, Pejaković Ivan, Pešukić Danilo, Radišić Mirko, Ragipović Kenan, Raičković Miloš, Raspopović Momčilo, Šćepanović Marko, Sekulić Nemanja, Shimura Noboru, Tomić Danilo, Vujačić Igor, Vujanović Luka, Vujović Matija, Vukčević Đorđije, Vukčević Nikola (), Pržica Dejan, Zlatičanin Miroslav (Bokelj), Mirković Luka (Budućnost), Camaj Ilir, Mihailović Nikola (Dečić), Dragićević Zdravko (Grbalj), Bulajić Boris, Burzanović Goran, Drinčić Miloš, Perutović Blažo (Iskra), Drašković Milanko, Idrizović Mirza (Jedinstvo), Jabučanin Joko, Lopičić Srđan (Lovćen), Kalić Armin (Rudar), Vučić Marko (Sutjeska)
Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.