Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Prva liga Crne Gore 17/18

  • Kalendar i rezultati
  • Tabela
  • Lista strijelaca
Subota, 05.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
18:00GrbaljPetrovac1Stadion Donja Sutvara
18:00RudarMladost1Gradski stadion
18:00DečićZeta1Tuško polje
18:00KomSutjeska1Stadion FK Kom
19:00BudućnostIskra1Gradski stadion
Subota, 12.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00ZetaBudućnost2Stadion Trešnjica
17:30PetrovacSutjeska2Stadion pod Malim brdom
17:30IskraKom2Stadion braće Velašević
17:30MladostDečić2Trening kamp OFK Titograd
17:30GrbaljRudar2Stadion Donja Sutvara
Srijeda, 16.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30RudarPetrovac3Gradski stadion
17:30DečićGrbalj3Tuško polje
17:30KomZeta3Stadion FK Kom
18:00BudućnostMladost3Gradski stadion
19:30SutjeskaIskra3Gradski stadion
Subota, 19.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00PetrovacIskra4Stadion pod Malim brdom
17:00MladostKom4Trening kamp OFK Titograd
17:00GrbaljBudućnost4Stadion Donja Sutvara
17:00RudarDečić4Gradski stadion
Nedjelja, 20.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:00ZetaSutjeska4Stadion Trešnjica
Subota, 26.08.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00DečićPetrovac5Tuško polje
17:00BudućnostRudar5Gradski stadion
17:00KomGrbalj5Stadion FK Kom
17:00IskraZeta5Stadion braće Velašević
19:15SutjeskaMladost5Gradski stadion
Petak, 08.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
18:00PetrovacZeta6Stadion pod Malim brdom
Subota, 09.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00GrbaljSutjeska6Stadion Donja Sutvara
16:00MladostIskra6Trening kamp OFK Titograd
16:00RudarKom6Gradski stadion
16:00DečićBudućnost6Tuško polje
Subota, 16.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00ZetaMladost7Stadion Trešnjica
15:00SutjeskaRudar7Gradski stadion
15:30KomDečić7Stadion FK Kom
15:30IskraGrbalj7Stadion braće Velašević
18:00BudućnostPetrovac7Gradski stadion
Petak, 22.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00PetrovacMladost8Stadion pod Malim brdom
15:00GrbaljZeta8Stadion Donja Sutvara
15:00RudarIskra8Gradski stadion
15:00DečićSutjeska8Tuško polje
15:00BudućnostKom8Stadion braće Velašević
Subota, 30.09.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00ZetaRudar9Stadion Trešnjica
15:00KomPetrovac9Stadion FK Kom
15:00IskraDečić9Stadion braće Velašević
15:00MladostGrbalj9Trening kamp OFK Titograd
Nedjelja, 01.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00SutjeskaBudućnost9Gradski stadion
Petak, 13.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:00IskraBudućnost10Stadion braće Velašević
Subota, 14.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:30PetrovacGrbalj10Stadion pod Malim brdom
14:30MladostRudar10Trening kamp OFK Titograd
14:30ZetaDečić10Stadion Trešnjica
14:30SutjeskaKom10Gradski stadion
Srijeda, 18.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:00SutjeskaPetrovac11Gradski stadion
14:00KomIskra11Stadion FK Kom
14:00DečićMladost11Tuško polje
14:00RudarGrbalj11Gradski stadion
18:00BudućnostZeta11Gradski stadion
Subota, 21.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
12:30IskraSutjeska12Stadion braće Velašević
13:30PetrovacRudar12Stadion pod Malim brdom
13:30GrbaljDečić12Stadion Donja Sutvara
13:30ZetaKom12Stadion Trešnjica
Nedjelja, 22.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00MladostBudućnost12Trening kamp OFK Titograd
Subota, 28.10.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30IskraPetrovac13Stadion braće Velašević
13:30KomMladost13Stadion FK Kom
13:30DečićRudar13Tuško polje
14:00SutjeskaZeta13Gradski stadion
16:00BudućnostGrbalj13Gradski stadion
Subota, 04.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00MladostSutjeska14Trening kamp OFK Titograd
13:30RudarBudućnost14Gradski stadion
13:30GrbaljKom14Stadion Donja Sutvara
13:30ZetaIskra14Stadion Trešnjica
17:00PetrovacDečić14Stadion pod Malim brdom
Subota, 18.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00ZetaPetrovac15Stadion Trešnjica
13:00IskraMladost15Stadion braće Velašević
13:00SutjeskaGrbalj15Gradski stadion
13:00KomRudar15Stadion FK Kom
17:00BudućnostDečić15Gradski stadion
Subota, 25.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00PetrovacBudućnost16Stadion pod Malim brdom
13:00DečićKom16Tuško polje
13:00RudarSutjeska16Gradski stadion
13:00GrbaljIskra16Stadion Donja Sutvara
Utorak, 28.11.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00MladostZeta16Trening kamp OFK Titograd
Petak, 01.12.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00ZetaGrbalj17Stadion Trešnjica
Subota, 02.12.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00MladostPetrovac17Trening kamp OFK Titograd
13:00IskraRudar17Stadion braće Velašević
13:00SutjeskaDečić17Gradski stadion
13:00KomBudućnost17Stadion FK Kom
Srijeda, 06.12.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00PetrovacKom18Stadion pod Malim brdom
13:00DečićIskra18Tuško polje
13:00RudarZeta18Trening kamp FSCG
13:00GrbaljMladost18Stadion Donja Sutvara
16:00BudućnostSutjeska18Gradski stadion
Subota, 09.12.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00RudarMladost19Stadion Trešnjica
Nedjelja, 10.12.2017.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00GrbaljPetrovac19Stadion Donja Sutvara
13:00DečićZeta19Tuško polje
13:00BudućnostIskra19Gradski stadion
13:00KomSutjeska19Stadion FK Kom
Subota, 24.02.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00ZetaBudućnost20Stadion Trešnjica
14:00IskraKom20Stadion braće Velašević
14:00MladostDečić20Trening kamp OFK Titograd
14:00GrbaljRudar20Stadion Donja Sutvara
17:00PetrovacSutjeska20Stadion pod Malim brdom
Srijeda, 28.02.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:30BudućnostMladost21Gradski stadion
14:00RudarPetrovac21Gradski stadion
14:00DečićGrbalj21Tuško polje
14:00KomZeta21Stadion FK Kom
14:00SutjeskaIskra21Gradski stadion
Nedjelja, 04.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:00ZetaSutjeska22Stadion Trešnjica
14:00MladostKom22Trening kamp OFK Titograd
14:00GrbaljBudućnost22Stadion Donja Sutvara
14:00RudarDečić22Gradski stadion
17:30PetrovacIskra22Stadion pod Malim brdom
Subota, 10.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00SutjeskaMladost23Gradski stadion
14:30DečićPetrovac23Tuško polje
14:30BudućnostRudar23Gradski stadion
14:30KomGrbalj23Stadion FK Kom
14:30IskraZeta23Stadion braće Velašević
Srijeda, 14.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
14:00MladostIskra24Trening kamp OFK Titograd
15:00GrbaljSutjeska24Stadion Donja Sutvara
15:00RudarKom24Gradski stadion
15:00DečićBudućnost24Tuško polje
17:30PetrovacZeta24Stadion pod Malim brdom
Subota, 17.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00BudućnostPetrovac25Gradski stadion
15:00KomDečić25Stadion FK Kom
15:00IskraGrbalj25Stadion braće Velašević
15:00ZetaMladost25Stadion Trešnjica
Subota, 31.03.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30RudarIskra26Gradski stadion
15:30DečićSutjeska26Tuško polje
17:00BudućnostKom26Gradski stadion
18:30PetrovacMladost26Stadion pod Malim brdom
Nedjelja, 01.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:00GrbaljZeta26Stadion Donja Sutvara
Srijeda, 04.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
15:30KomPetrovac27Stadion FK Kom
15:30IskraDečić27Stadion braće Velašević
15:30ZetaRudar27Stadion Trešnjica
15:30MladostGrbalj27Trening kamp OFK Titograd
16:30SutjeskaBudućnost27Gradski stadion
Subota, 07.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00MladostRudar28Trening kamp OFK Titograd
16:00PetrovacGrbalj28Stadion pod Malim brdom
16:00ZetaDečić28Stadion Trešnjica
16:00IskraBudućnost28Stadion braće Velašević
16:00SutjeskaKom28Gradski stadion
Subota, 14.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
13:00BudućnostZeta29Gradski stadion
16:00SutjeskaPetrovac29Gradski stadion
16:00KomIskra29Stadion FK Kom
16:00DečićMladost29Tuško polje
16:00RudarGrbalj29Gradski stadion
Srijeda, 18.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00SutjeskaRudar25Gradski stadion
Subota, 21.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:30PetrovacRudar30Stadion pod Malim brdom
16:30GrbaljDečić30Stadion Donja Sutvara
16:30ZetaKom30Stadion Trešnjica
16:30IskraSutjeska30Stadion braće Velašević
17:00MladostBudućnost30Trening kamp OFK Titograd
Subota, 28.04.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
16:30IskraPetrovac31Stadion braće Velašević
16:30SutjeskaZeta31Gradski stadion
16:30KomMladost31Stadion FK Kom
16:30BudućnostGrbalj31Gradski stadion
16:30DečićRudar31Tuško polje
Subota, 05.05.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00PetrovacDečić32Stadion pod Malim brdom
17:00RudarBudućnost32Gradski stadion
17:00GrbaljKom32Stadion Donja Sutvara
17:00MladostSutjeska32Trening kamp OFK Titograd
17:00ZetaIskra32Stadion Trešnjica
Subota, 12.05.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:00ZetaPetrovac33Stadion Trešnjica
17:00IskraMladost33Stadion braće Velašević
17:00SutjeskaGrbalj33Gradski stadion
17:00KomRudar33Stadion FK Kom
17:00BudućnostDečić33Gradski stadion
Srijeda, 16.05.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30PetrovacBudućnost34Stadion pod Malim brdom
17:30DečićKom34Tuško polje
17:30RudarSutjeska34Gradski stadion
17:30GrbaljIskra34Stadion Donja Sutvara
17:30MladostZeta34Trening kamp OFK Titograd
Subota, 19.05.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30MladostPetrovac35Trening kamp OFK Titograd
17:30ZetaGrbalj35Stadion Trešnjica
17:30IskraRudar35Stadion braće Velašević
17:30KomBudućnost35Stadion FK Kom
20:00SutjeskaDečić35Gradski stadion
Subota, 26.05.2018.
VrijemeTim 1Rez.Tim 2KoloStadion
17:30PetrovacKom36Stadion pod Malim brdom
17:30DečićIskra36Tuško polje
17:30RudarZeta36Gradski stadion
17:30GrbaljMladost36Stadion Donja Sutvara
18:00BudućnostSutjeska36Gradski stadion
#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska36247555233279
2.Budućnost361415744301457
3.Mladost36121594233951
4.Grbalj361214103939050
5.Rudar361310133228449
6.Zeta361213114035549
7.Iskra36129153334-145
8.Kom361110153645-943
9.Petrovac36911162540-1538
10.Dečić36312212564-3921

14 golova

Ivanović Igor

13 golova

Adrović Admir, Krstović Nikola

11 golova

Vuković Ivan

9 golova

Nikač Darko

8 golova

Ćetković Marko, Merdović Luka

7 golova

Đorđević Stefan, Kacić Benjamin, Vlaisavljević Miljan (), Milić Bogdan (Iskra), Marković Božo (Sutjeska)

6 golova

Krstović Željko, Kukuličić Filip, Melunović Alen (), Raičević Milivoje (Budućnost)

5 golova

Adžović Aldin, Bukorac Stefan, Đalović Radomir, Dedić Radoš, Denković Stefan, Kažić Marko, Kordić Šaleta, Montenegro Julian, Petrović Zoran, Stevanović Aleksandar, Tučević Ilija, Vujačić Igor

4 gola

Bošnjak Armin, Došljak Boris, Golubović Radivoje, Lončar Stefan, Milošević Stefan, Mrdak Milivoje, Racković Ivan (), Camaj Ilir (Dečić), Paunović Rodoljub, Vuković Marko (Rudar), Božović Bojan (Sutjeska)

3 gola

Boričić Balša, Gardašević Sava, Grivić Dragan, Janković Branislav, Korać Žarko, Kuč Edvin, Novović Ivan, Sekulić Balša, Zečević Miloš (), Popović Nikola (Grbalj), Šahman Irfan (Iskra), Milojko Goran (Zeta)

2 gola

Bakrač Miloš, Beganović Dženis, Bogdanović Dejan, Cavnić Nemanja, Cicmil Stefan, Đurišić Milan, Janketić Velizar, Kovačević Danko, Mitrović Filip, Pejaković Ivan, Popović Mladen, Prenkočević Martin, Rogošić Vladislav, Vujačić Aleksandar, Vujačić Vule, Vukčević Petar (), Đukić Dalibor (Dečić), Dragićević Zdravko (Grbalj), Drinčić Miloš, Perutović Blažo (Iskra), Đurković Nikola, Otani Masashi, Simunović Andrija (Kom), Vučinić Jovan (Petrovac), Osmajić Milutin, Vučić Marko (Sutjeska)

1 gol

Burzanović Marko, Carević Milan, Igumanović Blažo, Jovanović Anđelko, Klikovac Luka, Kopitović Boris, Kotorac Dejan, Krstović Koča, Lulgjuraj Pjeter, Macanović Aleksandar, Manojlović Ćetko, Mijušković Ivan, Miličković Marko, Nikolić Marko, Pavlović Vojin, Petričević Luka, Popović Jovan, Raspopović Momčilo, Rudović Anđelo, Sekulić Nemanja, Tomić Dario, Vlahović Nedeljko, Vučić Miloš, Vulaj Kristijan, Zarubica Dejan (), Bakić Dušan, Damjanović Slavko, Mirković Luka, Terzić Vasilije (Budućnost), Marković Darko, Savićević Vladimir (Dečić), Pejić Rade (Grbalj), Jovanović Miroje, Karaklajić Nikola (Iskra), Mikijelj Zoran, Muharemović Halil (Petrovac), Goranović Balša, Krstović Pavle, Vukčević Stefan (Zeta)
Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.