Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Kadetska liga 17/18 - preliminarna

3. kolo, 26/08/2017 17:00

Stadion pod Vrmcem, Kotor
Broj gledalaca: 60
Bokelj
1
Rudar
2
1Krivokapić Miloš
    95Knežević Andrija
      9Vorfaj Aljbijan
        15Krstonijević Veljko
        • 83'
        25Vujačić Mitar
        • 46'
        5Starovlah Matija
          5Kovačević Mitar
          • 85'+4'
          14Fuštić Stefan
            10Popović Momčilo
            • 56'
            6Damjanović Milan
            • 85'+4'
            15Knežević Ivan
              18Dragaš Marko
              • 85'
              17Kažanegra Damjan
                22Vojinović Nikola (C)
                  3Stešević Stefan
                    10Vlaović Stefan
                    • 85'+3'
                    2Bojković Vasilije (C)
                      20Pupović Ivan
                      • 54'
                      22Zejak Lazar
                      • 85'
                      17Bajčetić Jakša
                      • 70'
                      7Perović Dejan
                        11Raonić Aleksandar
                          Rezervni igrači
                          12Radović Ivan
                            12Helić Ervin
                              35Jakovljević Vasilije
                                9Kasalica Ognjen
                                  28Perunović Dragan
                                    19Ernec Kristijan
                                    • 85'
                                    29Radević David
                                    • 46'
                                    2Despotović Ognjen
                                      19Sindik Anton
                                        23Vukašinović Miloš
                                          14Bogdanović Luka
                                          • 85'
                                          8Ciguljin Ervin
                                          • 83'
                                          24Kovačević Aleksa
                                            Službena lica
                                            Glavni sudija: Milošević Mihailo
                                            I pomoćnik: Radulović Luka
                                            II pomoćnik : Radenović Vladislav
                                            Delegat: Nenadović Radoje
                                            Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.