Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Kadetska liga 17/18 - preliminarna

9. kolo, 07/10/2017 11:00

Stadion Donja Sutvara, Radanovići
Broj gledalaca: 20
Grbalj
2
Rudar
1
1Kovačević Nikola
    95Knežević Andrija
    • 49'
    14Penda Pavle
    • 51'
    6Damjanović Milan
      2Gojačanin Radomir
        20Pupović Ivan
        • 76'
        9Kovinić Neđeljko
        • 40'
        17Bajčetić Jakša
          3Drobnjak Filip (C)
          • 65'
          11Raonić Aleksandar
            15Ćosić Vuk
            • 71'
            7Palibrk Filip
            • 18'
            6Pribilović Petar
            • 47'
            5Starovlah Matija
              10Gluščević Nikola
                10Vlaović Stefan
                  7Stešević Đorđe
                  • 85'+3'
                  19Ernec Kristijan
                  • 13'
                  • 60'
                  11Peričić Marko
                    22Vojinović Nikola (C)
                    • 50'
                    16Šušić Dušan
                    • 23'
                    • 70'
                    14Fuštić Stefan
                      Rezervni igrači
                      12Baštrica David
                        12Helić Ervin
                        • 49'
                        19Pajović Nikola
                        • 65'
                        • 72'
                        18Dragaš Marko
                        • 60'
                        13Tabajica Marko
                          21Irić Milan
                            8Krstović Marko
                            • 70'
                            15Krstonijević Veljko
                            • 76'
                            24Maraš Marko
                            • 85'+3'
                            4Golubović Aleksa
                              5Krivokapić Andrija
                              • 51'
                              8Ciguljin Ervin
                                20Bigović Blažo
                                  9Kasalica Ognjen
                                    Službena lica
                                    Glavni sudija: Radulović Luka
                                    I pomoćnik: Milošević Mihailo
                                    II pomoćnik : Jabučanin Miloš
                                    Delegat: Rovčanin Ljubiša
                                    Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.