Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Kadetska liga 17/18 - preliminarna

8. kolo, 30/09/2017 11:00

Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
Broj gledalaca: 50
Mladost
1
Berane
1
1Joksimović Sergej
    21Aković Goran
      21Avduljaj Andrijan
      • 69'
      16Dević Danilo (C)
      • 62'
      24Šćepanović Spasoje
      • 40'
      • 51'
      4Uković Adnan
        8Adžić Balša
        • 61'
        9Lekić Nikola
          26Stanišić Matija
            10Bulić Aleksandar
              9Rakočević Lazar
              • 78'
              15Simonović Vasilije
              • 51'
              10Gašević Ognjen (C)
                11Šunjević Nemanja
                • 66'
                • 81'
                3Bulatović Matija
                  13Marsenić Andrija
                    7Turković Pavle
                    • 56'
                    14Pešić Sava
                      5Ćatović Aldin
                      • 61'
                      41Janković Jovan
                        19Kaleziq Erand
                        • 16'
                        45Tiganj Haris
                          Rezervni igrači
                          29Popović Nemanja
                          • 56'
                          1Dobrašinović Vojislav
                            27Vasecki Vasilije
                            • 61'
                            • 70'
                            6Lazović Tihomir
                              12Ivanović Igor
                                17Pešić Jovan
                                • 81'
                                4Vujović Danilo
                                • 69'
                                2Stojanović Lazar
                                • 62'
                                • 63'
                                6Mugoša Pavle
                                  27Dobrašinović Aleksandar
                                  • 51'
                                  11Maraš Aleksa
                                  • 78'
                                  13Milatović Matej
                                  • 51'
                                  Službena lica
                                  Glavni sudija: Odalović Branko
                                  I pomoćnik: Backović Zoran
                                  II pomoćnik : Gajić Petar
                                  Delegat: Domazetović Nebojša
                                  Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.