Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Kadetska liga 17/18 - preliminarna

10. kolo, 14/10/2017 11:00

Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
Broj gledalaca: 50
Mladost
4
Mladost Lješkopolje 1970
0
1Joksimović Sergej
    1Ivanović Nikola (C)
      5Ćatović Aldin (C)
        15Perunović Lazar
          29Popović Nemanja
          • 71'
          4Pejović Ljubomir
            24Šćepanović Spasoje
              17Vujačić Marko
                7Turković Pavle
                • 57'
                11Kašćelan Balša
                • 75'
                9Rakočević Lazar
                • 46'
                20Pavićević Viktor
                • 35'
                10Gašević Ognjen
                  8Zejak Mitar
                    19Kaleziq Erand
                    • 69'
                    6Stanišić Marko
                    • 71'
                    8Adžić Balša
                    • 54'
                    • 73'
                    29Pejović Milovan
                    • 59'
                    3Bulatović Matija
                      5Đukanović Andrija
                        11Maraš Aleksa
                        • 32'
                        • 66'
                        • 67'
                        18Mugoša Damjan
                          Rezervni igrači
                          23Marković Vasilije
                            12Vujisić Milovan
                              27Vasecki Vasilije
                              • 57'
                              27Radusinović David
                              • 59'
                              6Mugoša Pavle
                              • 71'
                              19Šćekić Ognjen
                              • 71'
                              17Maksimović Filip
                              • 46'
                              • 64'
                              22Vuksanović Petar
                                21Avduljaj Andrijan
                                • 64'
                                16Krsmanović Ivan
                                  4Vujović Danilo
                                    13Šćepanović Nikola
                                    • 75'
                                    22Pejović Vuk
                                    • 73'
                                    24Pavlićević Nikola
                                    • 35'
                                    Službena lica
                                    Glavni sudija: Backović Zoran
                                    I pomoćnik: Gajić Petar
                                    II pomoćnik : Tomašević Igor
                                    Delegat: Potpara Zoran
                                    Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.