Fudbalski savez Crne Gore Fudbalski savez Crne Gore

Kadetska liga 17/18 - preliminarna

12. kolo, 11/11/2017 13:00

Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
Broj gledalaca: 50
Mladost
1
Rudar
0
1Joksimović Sergej
    95Knežević Andrija
      11Maraš Aleksa
      • 75'
      15Krstonijević Veljko
        5Ćatović Aldin
          18Dragaš Marko
            10Gašević Ognjen (C)
            • 2'
            • 84'
            • 85'+3'
            5Starovlah Matija
              26Stanišić Matija
                10Vlaović Stefan
                  4Vujović Danilo
                    6Damjanović Milan
                    • 85'+1'
                    27Vasecki Vasilije
                    • 61'
                    20Pupović Ivan (C)
                    • 62'
                    • 76'
                    3Bulatović Matija
                    • 64'
                    11Raonić Aleksandar
                      24Šćepanović Spasoje
                        17Bajčetić Jakša
                          19Kaleziq Erand
                          • 83'
                          • 85'+1'
                          14Fuštić Stefan
                            8Adžić Balša
                            • 65'
                            19Ernec Kristijan
                            • 60'
                            Rezervni igrači
                            12Ivanović Igor
                              12Helić Ervin
                                7Turković Pavle
                                • 75'
                                3Damjanović Dragan
                                • 85'+1'
                                6Mugoša Pavle
                                • 85'+3'
                                4Golubović Aleksa
                                  9Rakočević Lazar
                                  • 61'
                                  • 74'
                                  8Ciguljin Ervin
                                  • 60'
                                  21Avduljaj Andrijan
                                  • 85'+1'
                                  9Kasalica Ognjen
                                  • 76'
                                  29Popović Nemanja
                                  • 64'
                                  77Terzić Marko
                                    21Irić Milan
                                      Službena lica
                                      Glavni sudija: Janković Miloš
                                      I pomoćnik: Jabučanin Miloš
                                      II pomoćnik : Stanković Slobodan
                                      Delegat: Domazetović Nebojša
                                      Copyright © 2019. Football association of Montenegro. All rights reserved.